ליווי אישי

מחוברים מחברת בתוכה אנשים שונים, שאומנם לכולם מכנה משותף שסוחף אותם למסע משותף, אך כל איש ואישה הם עולם שלם שמתמודד עם החיים שלפני ואחרי וכמובן במהלך המחלה.
צוות מחוברים מורכב ממתנדבים.
הליווי כולל קשר טלפוני רציף, ביקורים בבתי החולים, ביקורים בבית, הליכה משותפת לבדיקות, פגישה על כוס קפה ועוד. ההקשבה הפרטנית לצרכיו האישיים של המתמודד, הן הנפשיים, והן הפיזיים, עוזרים לנו להבין מהם הצרכים האישיים שכל מתמודד זקוק להם.
 השגת מכשור רפואי, תרופות, גיוס כספיים שניתן במצב כלכלי ירוד למשפחות, יעוץ זוגי, פתרונות לדיור, קשרים בינלאומיים להשגת רופאים מומחים ועוד, הינם חלק בלתי נפרד מהמצבים השונים אליהם נקלעים המתמודדים.
בפגישות אילו, הקרבה והאכפתיות הנוצרות בין המתנדב למתמודד מאפשרת לתת עזרה ותמיכה מקסימלית. קשר זה מעניק תמיכה מחבקת ותומכת, ומחזק את המשפחתיות של מחוברים.

קבוצות תמיכה

"מחוברים פלוס" מאמינה כי ההתמודדות המשותפת יכולה להביא תמיכה אדירה לחולה ולחולל שינויים ביכולת החולה להתגבר על המחלה והשפעותיה הקשות. מתוך כך "מחוברים פלוס" מפעילה קבוצות תמיכה באזורים השונים בארץ.
הסדנאות מונחות על ידי אורית צין, מאמנת רגשית- תודעתית מלווה תהליכי ריפוי למתמודדים ומחלימים מסרטן. 

בקבוצות התמיכה ישנו שיח פתוח ומכיל של המתמודדים, במטרה להגיע להשלמה, רוגע וחוזק במלחמה בסרטן. השותפות הקבוצתית מעניקה הרגשת ביטחון והרגשת "ביחד", שלרבים מהמתמודדים חסרה בתקופה קשה זו.
הנושאים המועלים במהלך הפגישות מדברות על כעסים, פחד מהכאב ותופעות הלוואי, פחד מהמוות, אובדן, הכחשה, דיכאון, אשמה, רווקות, יחסים זוגיים, מיניות, תלות, בדידות, מידע רפואי, נושאים כספיים ותעסוקתיים ועוד.
"מחוברים" פועלת בפרויקט זה מתוך ידיעה ברורה כי השיתוף ברגשות ובחוויות, וההקשבה לאחרים מסוגלים לעזור בריפוי הנפשי והפיזיולוגי כאחד, והינו בעל חשיבות רבה

פעילויות

 • יום כיף בירושלים

  יום סיור בירושלים- חיזוק הנפגש והנשמה! סיור בעיר דוד, ארוחת צהריים טעימה במסעדה, וסיור בספריה הלאומית.. הרקע שלנו, ההיסטוריה הלאומית שלנו עם החברים הטובים מהעמותה. היה מטעין ומעניין כאחד@

 • המפגש השנתי אצל נואל

  המפגש השנתי והמפנק בחסות בית הספר המקצועי ללימודי בניית ציפוריים של נואל. מפגש מפנק שנותן כוחות, מרים ומחזק את נשות העמותה.. מניקור, פדיקור, עיסויים, ועוד טיפולים מפנקים. גם לגברים היה ערב מפנק- עם שלל עיסויים וארוחת ערב..

 • סדנת פרלינים

  בסדנת פרלינים מושקעת וטעימה הכנו את הפרלינים מאפס- המסנו את השוקולד והכנסנו לתבניות, מילאנו בשלל הפתעות מתוקות, וחיכינו שיתקרר כדי שנארוז בצלופן. הדובדבן שבקצפת היה חלוקת המארזים על ידי המתמודדים במחלקות האונקולוגיות בהן הם מטופלים ביומיום, במחלקות נוספות בבתי החולים, ולחיילים השומרים עלינו בגזרות השונות בארץ.

 • מפגש משפחות סוף קיץ

  החופש הגדול תכף מסתיים והפעם חגגנו מסיבת סוף קיץ עם המשפחות של המתמודדים והמחלימים💜 שלל מתנפחים, בריכה לקטנטנים, מתקני פופקורן ושיערות סבתא חיכו למשפחות המתמודדים עם מחלת הסרטן.

 • המסע לזצלבורג- אוסטריה

  המסע לזלצבורג, אוסטריה. שבוע שלם במקום לא מוכר אבל לצד אנשים שעוברים בדיוק את מה שכל מתמודד עם מחלת הסרטן מתמודד! נגענו במהלך המסע בנקודות המשמעותיות של החיים. צחוק שמתבלבל עם בכי, חיבוק שנותן כוח, ואומץ לגעת איפה שכואב כדי להתקדם הלאה. היה מסע משמעותי ומהנה!!

 • טיול ג'יפים בהרי ירושלים

  אין כמו חוויה לילית מגניבה ביותר בהרי ירושלים- טיול ג׳יפים! 20 מתנדבים הגיעו עם הג׳יפ הפרטי שלהם ועשו לנו טיול בלתי נשכח, עם נוף יוצא מן הכלל.. בסיומו של הטיול הגענו לנקודת מפגש, שם חיכתה לנו ארוחת ערב, ישבנו לדבר עם חברים ותיקים וחדשים, ובעיקר העלנו חיוך! בסוף המפגש, נתנו את ברכת הדרך בחיבוק גדול ואוהב לשתי חברות אהובות שעשו איתנו דרך ארוכת שנים רבות ועתה- פורשות כנפיים וממשיכות הלאה לחיים בריאים וטובים.

 • שבת מחוברים- עכו!

  שבת כה מיוחדת עברה עלינו! האבחנה עם מחלת הסרטן מביאה איתה קשת רגשות רחבה. גם חרדה וגם הודיה, גם קושי גדול וגם הקלה! מתמודדים ותיקים הראו למתמודדים חדשים שאמנם הסרטן וההתמודדות איתו לא קלה, אך כאשר עוברים את המסע ביחד מגלים שסרטן- הוא לא גזרת גורל שמשמעותה רק פחד מהלא נודע!

 • חגיגות יום העצמאות

  איזה מסיבה מדהימה! ככה בדיוק חוגגים עצמאות! כעמותה התומכת במתמודדים עם מחלת הסרטן, שמנו דגש לתמוך גם במשפחות שלהם! ולכן, את חגיגות העצמאות השנה בחרנו לחגוג בהפנינג משפחות- עם אחים, ילדים, הורים, הסביבה התומכת שמלווה אותנו בהתמודדות היום יומית. מפגש מהנה של הפוגה משחררת ומלאה בפינוקים שבסוף כולנו כאן יחד, מתמודדים וחיים את החיים במלוא עוצמתם!

 • מבשלת בירה ישראלית!

  חגיגות יום העצמאות בדרך הכי ישראלית שיש- חומוס, צ'יפס, פלאפל, טחינה וסלטים.. כי אין כמו פלאפל בשבוע הכי ישראלי שיש. שואלים מה עוד היה צריך? בירה ישראלית! טעמנו ולמדנו על בירות מתקתקות, עם טעמים לא רגילים- וטעימים כל כך!! פלג, הסביר לנו על הבירה בצורה כל כך יחודית, מעניינת ומצחיקה! הקשבנו בקשב רב ובהנאה.. לגמנו בירות טעימות ונהננו מהרגע.. וכמובן, אין כמו לסיים את הערב עם הפתעה מתוקה- חנן בן ארי שהגיע לשמח את החבר׳ה ולהזכיר שהם אלופי העולם.. יצאנו מבושמים ומאושרים עם חיוכים מאוזן לאוזן!!

 • הרבה יותר מקבוצת תמיכה..

  המפגשים שלנו מיוחדים. לא סתם העמותה שמה לנגד עניה את הצורך הגדול בתמיכה חברתית למי שמתמודד עם מחלת הסרטן. לעיתים, אנו נוטים לחשוב שאנו לבד בעולם ואין אדם שחווה את מה שאני חווה. במפגשים שבהם הלב נפתח- אנו מבינים שאנחנו נורמלים. שעוד בן אדם עובר בדיוק את מה שאני עובר. וזה מקל. וזה נותן פרופורציה. וזה מאפשר מרחב לנשימה פתאום. וכל מה שצריך, זה אוכל טוב עם חברים טובים.

 • מסיבת פורים!

  איזה כיף לחגוג את פורים ביחד!! הגענו מחופשים, אכלנו ארוחת ערב טעימה, שחקנו משחקי שירים ומשחקי חברה.. צחקנו שרנו ורקדנו!! אמנם לא שתינו עד דלא ידע, אבל שכחנו לכמה רגעים מהסרטן... יצאנו מחוזקים וכמובן לא בידיים ריקות- קיבלנו משלוח מנות בנושא פסטה! פורים שמח!

 • ערב מפנק לנשים- NOEL NAIL SCHOOL & SHOP

  ערב ייחודי לנשות העמותה! שנה שניה שנואל נותנת את הנשמה שלה, ופותחת את הלב! ערב שבו נשות הקבוצה התפנקו- פדיקור, מניקור, לק ג'ל, טיפולי פנים, איפור, סידור פאות, ושלל פינוקים נוספים...

 • ליאור סושרד האחד והיחיד!

  פעם אחר פעם נשארנו עם פה פעור והתרגשות גדולה!! ערב מושקע ביותר במגשימים, עם כל החברים.. לא מצמצנו לרגע ולא העזנו לנשום שלא בקצב כדי שלא נפספס שום חלק מהמופע המדהים של ליאור סושרד!

 • שבת מחוברים במלון צאלים

  שבת ביחד תמיד מביאה איתה פתיחות ועומקים.. מעגלי שיח ושיחות נפש עד אמצע הלילה.. ניתוק, שייכות, אותנטיות, הכלה, מקום למתמודד עם סרטן וגם לבני זוג. לכל אלה יש מקום. לכל אלה יש תשובה. זכינו בשבת מעצימה ומרגשת. שבת שנותנת כוחות להמשך, תובנות חדשות. שבת של שיתופים וחיזוקים. שבת של חברות ומשפחה. זכינו לצחוק, לשמוע, לשתף, לבכות, להבין ולקבל.

 • מפגש

  לפעמים משחקי ילדות פותחים דלת לעולם עמוק... אז נכנסנו פנימה, והתחלנו לדבר. ולדבר ולדבר. אתם יודעים לשחרר ולתת לאחר לעזור לכם? גילינו שיש קושי לחלק מהתמודדים.. למדנו ביחד שחלק מהמסע והתהליך הוא לשחרר ולאפשר לאחר לתת לך.. היה משחרר =)

 • הרמת כוסית לתחילת שנה

  פתיחת שנה ביחד! מוזיקה טובה, אנשים טובים ואהובים, ואוכל טוב... ככה פותחים שנה.. לשנה טובה תכתבו ותחתמו לאלתר לחיים טובים וארוכים ולשלום!!!

 • סדנת גמילה ממסכים עם חן כלפון

  כמה זמן אתם בוהים במסך הקטן שביד? כמה את מודעים למה שקורה בנייד של הילדים שלכם? גם אם אתם ההורים הכי מעורבים, גם אם אתם הכי מודעים לזמן המסך שלכם- יש דברים שנראים לנו טבעי ותקין.. חן נתנה לנו חומר למחשבה וראייה ביקורתית ומיטיבה עם התמונות שאנחנו פוגשים ביום יום. היה מעניין!

 • מפגש שבועות

  ערב שבועות נפגשנו לחגוג את החג החלבי אצל שאול פיצה במודיעין. התגבשנו והכרנו לעומק. נהננו מפיצות, פוקאצ'ות וסלטים מדהימים ידי שאול. כמובן לא יצאנו בידיים ריקות וקיבלנו ערכת פיצה לאפיה ביתית.. חג שבועות שמח!

 • ערב יין וגבינות וסדנת צחוק

  נפגשנו ביקב נבו, טעמנו מיינות שונים, וטעמנו מסיפורו האישי המרגש והמיוחד של נבו. ארוחה חלבית על גבינות ויין ושלל סלטים ומאפים תודות לקפה גרג, מלאנו כרסנו בצחוק מתגלגל היישר מן המעבדה של ד"ר צחוק, חננאל אמיתי. אכן הרגשנו מהי חירות אמיתית!

 • מפגש סיכום סדנת "אל חוכמת הלב"

  לאחר 20 מפגשים בהם למדנו שאנו לא לבד, בלבד שלנו.. פתחנו את הלב.. התגבשנו והכרנו לעומק, גם את חברינו למסע אך בעיקר את עצמינו.

 • סדנת צחוק

  ''משנכנס אדר מרבין בשמחה'' ואנחנו השבוע לא הפסקנו לצחוק! צחוק מתגלגל, חיוך על השפתיים ושמחה גדולה בלב.. מי צריך יותר בכדי להרגיש בריא? יוגה צחוק רוחלה ז'אק העבירה לנו סדנת צחוק, שבה גילינו שצחוק מרפא 🙂

 • שבת חורף בלאונרדו ב"ש

  שבת ביחד! איזה גיבוש! איזה עוצמה... כאשר נמצאים ביחד שבת שלמה, השיחות, הישיבות עד השעות הקטנות, הביחד- כל אלה מחזקים את התחושה שאתה לא לבד. את לא לבד. יצאנו מחוזקים ומאושרים!

 • ערב פינוק לנשים שלנו!

  לפעמים, לא צריך הרבה בשביל להעלות חיוך על פני אישה... מניקור, סידור גבות ושיער, איפור והרבה פאן וגלאם.. כוח נשי מטורף באמת שאי אפשר להעביר במילים את החוויה והאנרגיה שהייתה וצבעה את המקום בוורוד ואופטימיות... באמונה והרבה הודיה... ואל דאגה, בזמן שהקסם התרחש במקום ,הגברים היו בבאולינג.. היה מושלם! תודה לדודו ונואל שרה על ערב שכולו לב!

 • מופע קוסמות של יוג'ין

  תקופת החגים לחלקנו היא תקופה לא קלה, בין אישפוזים למשפחה.. אין זמן מתאים מזה למופע קוסמות מיוחד במינו, בתוספת מגבשת של חברים שעוברים בדיוק אותו דבר. היה מיוחד!

 • סיור קבוצתי בשוק מחנה יהודה!

  תודה לתאיר משה על סיור וגילוי מחדש.. השוק הוא מקום פתוח ומכיל כל אחד. לכל סימטה יש סיפור וטעם ייחודי משלו. תמיד יש משהו חדש לגלות וליהנות ממנו. כך גם אנחנו, חושבים שאנחנו מכירים את עצמינו אך תמיד יש משהו חדש לגלות. גם אם חשבנו שאין לנו כוחות, נתבונן פנימה ונגלה שוב כמה אנחנו חזקים.

 • קטיף במושב גמזו

  גע אחרי שיצאנו ממסכת הקורונה ורגע לפני שנכנסנו למרחב המוגן, עשינו זאת ונפגשנו!!! חברי העמותה, המתמודדים והמלווים על משפחותיהם וטפיהם התקבצו מכל קצוות הארץ אל מרגלות הרי ירושלים! קטיף במושב גמזו! קטפנו נקטרינות, אפרסקים, ועוד- היה טעים ומרענן!

 • בין הסגרים... הקורונה.. הצלחנו להפגש!

  לאחר ימים מרובים של סגרים ושל חוסר וודאות, אחרי שעות רק של טלפונים אחד לשניה, מפגשי זום של כולנו ביחד, הצלחנו להפגש יחד בחצר בית במרכז בארץ. במשחק כסאות ותחרות זיכרון, ועם צוות מנצח על המנגל, העברנו ערב של חוויות ושמחה, עמוס ברגשות ועמוס בשולחן מלא כל טוב... התרגשנו לפגוש פנים מוכרות וגם חדשות, נפתחנו, פיטפטנו, פתחנו את הלב והתחזקנו אחד מהשני! ובעיקר, סופסוף היינו ביחד!

 • טיול ג'יפים

  לא רוצה להקשיב לקולות שקוראים לי עכשיו לעצור, כי הרגע הזה מחכה לי מזמן, הולך בלי לדעת לאן" - מאיר בנאי יצאנו לטיול ג'יפים חלומי בדרך בורמה (בהתאם להוראות משרד הבריאות!). טיול של לוחמים שבחרו להילחם ולנצח. ערב שכולו אהבה והתרגשות.

 • משלוחי מנות

  חלוקת משלוחי מנות לכל רחבי הארץ! מנהריה ועד הנגב חולקו למעלה מ60 משלוחי מנות! תודה לצור עולם של יין, לנופר בוארון טעם האהבה, ולמועצה הדתית רעננה.

 • חדר בריחה בזום

  הקורונה לא גורמת לנו לעצור! חדר בריחה בזום- קטן עלינו! משחק ברמה גבוהה מאוד!! חידות מעניינות - המותאמות לקבוצה שלנו!! כולל שילוב חידה על החבר'ה! משחק חוויתי מאוד וכייפי! שהשאיר אותנו פעורי פה מכך שאפשר לחוות חדר בריחה גם מהבית.. הבידוד לא משאיר אותנו לבד! תודה רבה ל-בצופן מפתיע על תרומתם!

 • סדנת בישול עם חני פיין!

  למרות המרחק, הסגרים והקושי להתחבר- בישלנו ואפינו ביחד! במפגש הכנו מנות טעימות, עבדנו עם בצקים, ודיברנו על החיים ועל ההתמודדות.

 • טו בשבט מרחוק....

  ''טו בשבט הגיע חג לאילנות'' אז מה עושים בסגר, בקורונה.. כשאי אפשר באמת להיפגש.. לנטוע.. לחפור.. לחבק.. חידון טו בשבט בשלט רחוק... נהנו, צחקנו.. והתגעגענו..

 • זום עם סיון רהב מאיר

  סיון העבירה לנו מפגש בזום על הכוחות שבנו בשעת משבר. על הקושי מהבחינה האישית שלה במסע המפרך בתקופת הקורונה בין 2 ארצות ו4 דירות... כך גם אנחנו כחולים עוברים טיפולים, יש ימים קשים, יש הפתעות בדרך ועדיין אופטימים ויודעים שיש מי שמסדר את הכל מלמעלה. לדעת להמשיך באמונה ואופטימיות גם שנראה שהכל משתבש בדרך. כל אחד עם המסע שלו וכולנו יחד כקהילה במסע משותף ותומך.

 • מפגש זום

  לפעמים אדם פשוט צריך אוזן קשבת. מפגש שבו הקשבנו, נפתחנו. הלב של כולנו פמפם באותו קצב. ונתנו לעצמנו רגע של הקשבה פנימית וקבוצתית.

 • חני ליפשיץ, שליחת חב"ד בקטמנדו

  לא להאמין שניתן להרגיש כך גם מרחוק... העיניים של כל משתתפי הזום היו מרותקות למסך, לדמות המהפנטת, המקפיצה התוססת והשמחה של הרבנית. היא נגעה בכל אחד ואחת מאיתנו, ריתקה אותנו בסיפור השליחות שלה ושל בעלה. שיתפה אותנו בתמונות וסיפורים מרתקים על החיים שם, הרחק מהציוויליזציה שכולנו מכירים.. תודה חני על קבלת פרופורציות לחיים!

 • חלוקת סלי שבועות

  מה עושים כאשר עדיין הקורונה מרחיקה בינינו? סלי שבועות יצאו אל כל חלקי הארץ- יין וסלי ירקות מטוב הארץ, ומתכון לעוגת גבינה מווושלמת! תודה ליקב שילה ולאיכר זנזורי חקלאות ישירה.

 • סדנת בניה בזום- הסדנא פשוט לעשות.

  בחודשים האחרונים, הקורונה שינתה לנו את התוכניות מספר פעמים.. לא מספיק הסרטן שעצר את החיים, הקורונה מגבילה אותנו עוד יותר. לחלקנו היא מזכירה את הימים בבידוד, אחרי השתלת מח עצם. לחקלנו היא מזכירה את הימים שאחרי הטיפולים הקשים. ועכשיו, אנחנו עם כוחות אבל תקועים בבתים. כל אחד קיבל משלוח הפתעה, קופסא עם ערכת בניה לאדנית לצמחים וכמובן אדמה וזרעים. והכנו את הקופסא בזום ביחד! היה כיף!

 • שבת ברמת הגולן- חיספין

  שבת של חיבורים מרגשים, של טוב אמיתי. שבת שנתנו לכל הרגשות לצוף, נתנו מקום לקושי שבהתמודדות לצד הצחוק והברכה. הטענו מצברים חזק... מכאן רצים הלאה לעבר כל משוכה בדרך! "מה נאמר על יום שעבר היה כדאי" (שלום חנוך)

 • מסע בין אנשים- אלקנה שטינמץ

  הטוב והשמחה הם אלו שעוזרים לנו להתמקד בטוב, באופטימיות ובצחוק, במהלך התקופות החשוכות יותר. הצחוק והשמחה שממלא אותנו מרפאים כל כאב והתמיכה והביחד נותנים לנו כוח לנצל כל רגע לטובה ולהודות על כל הטוב.. תודה לאלקנה על סדנא מרתקת ומצחיקה!

 • מפגש עם נעם ורבקה אותולנגי

  ערב מרגש ומעורר השראה בו פגשנו את את רבקה ונעם אותולנגי. נעם חלה בסרטן בעודו ילד, והוא ואמו רבקה תיארו לנו את ההתמודדות עם הסרטן, עם החברה, עם העולם.. כל אחד מהנוכחים בערב הרגיש את האנרגיה המיוחדת שהייתה באולם, כל אחד התחבר למשהו מן הדברים, כולנו צמחנו וקיבלנו כוחות, כל אחד בהתמודדויות שלו..

 • ערב הסתכלות פנימית רגע לפני ראש השנה

  היה לנו ערב עוצמתי במיוחד שנתן לכל אחד את המקום להינות מהצלילים והמילים שמחזקים ומלווים אותנו לכל ימות השנה בכל מיני מצבים. זהו זמן שבו אנשים עושים חשבון נפש. זמן שמודים על השנה שעברה ומתפללים על השנה שתהיה. כקבוצה עברנו הרבה השנה. הרבה מפגשים, שמחות, חיבורים וטוב. וגם הרבה אתגרים, פחדים וכאב. אנחנו מאחלים לכל אחד מחברי הקבוצה ומשפחתם גמר חתימה טובה! שנה של שמחות. שנה מלאה בכוחות ואופטימיות. שנה עם בריאות איתנה. שנה של רפואה שלמה.

 • מפגש תיפוף עם ארהל'ה קמינסקי

  התכנסנו לערב גיבוש, שכולו חוויה. ערב שכולו תיפוף וקצב, עם ארהל'ה קמינסקי הגדול! בהמשך הערב, נהנינו מסטנד אפ מצחיק במיוחד. הערב כולו היה בחסות אייל תור, שפינק אותנו בארוחה מכל הלב והנשמה תודה ענקית לכל מי שתרם לערב זה!!!

 • שבת משותפת בבית יציב באר שבע

  בשבת האחרונה יצאנו לפסק זמן מחיי השגרה היום יומי של טיפולים , הקרנות, וכל העיסוקים סביב המחלה .התפנקנו בחסות בית יציב באר-שבע והדס המדהימה!! ועוד רבים וטובים ,לשבת מדהימה ומעצימה בכל קני מידה.

 • מפגש לקראת חנוכה

  בערב חורפי התכנסנו באווירה ביתית וחמה אצל משפחת אסולין בנוף איילון , למפגש מגבש ומאחד, את הערב פתחנו בשיח קבוצתי , ולאחר מכן נפגשנו עם מזל סלומון שהעבירה סדנא מעצימה

 • סיור סליחות

  ירושלים הקדושה קיבלה אותנו עם מאות המטיילים הנוספים שפקדו את העיר העתיקה, לסיור סליחות. איתן אשכנזי החיה בסיפוריו את גיבורי היהודים שהשרישו את סיפורם וחותמם , תוך סיור בבתי הכנסת בעיר העתיקה. היה מעורר ומכין לקראת יום הכיפורים.

 • מפגש עם צביקה הדר ורוני דלומי

  בלב תל אביב שוכן לו בית קסטיאל. מקום פסטורלי מעוצב, ירוק ויפיפה. התאספנו כולנו לארוחת אחה"צ של ברבקיו וסלטים מפינוקיו של "מלח פלפל". במהלך הברבקיו חברו אלינו צביקה הדר ורוני דלומי המהממת.

 • הופעה אביתר בנאי

  "יש לי סיכוי להינצל אני יודע, אני אוכל עוד לדבר באהבה.." מילים ידועות, שכולנו מכירים, קיבלו פתאום משמעות חזקה וחודרת. כל אחד מאתנו הרגיש כאילו אביתר בנאי שר את השיר במיוחד בשבילו. מספר את הרגשות שבתוכו.

 • שבת בעין גדי

  שבת משותפת.. נשמע מעצים. ואכן כך היה.התחלנו את המפגש בצהרי יום שישי, בגן הבוטני של קיבוץ עין גדי, לסיור מרתק. הרגשה, של קמונה, מגבשת ונעימה. קבלת שבת נעשתה בשירה ובאווירה קסומה של שבת במדבר, עם רוח מדברית שמרגיעה ומרוממת את הנפש

 • מסיבת חורף

  מסיבת פתיחת החורף התקיימה בחום ובצחוק רם... משפחת בוהרון בהרצליה אירחה אותנו למסיבה מדהימה חגיגית ומיוחדת. במהלך הערב התפקענו בסדנת צחוק של חננאל אמיתי. אל האירוע הצטרף הגדול מכולם "יובל סמו" בקטעים מצחקים במיוחד.

 • מסיבת חנוכה - "באנו חושך לגרש"

  שלומי שבת, בא להאיר את חג החנוכה שלנו. התכנסנו כולנו להדלקת נרות משותפת באולם באוניברסיטת בר אילן . אווירה אינטימית עם זמר גדול.

 • מפגש עם טל סלע

  הרצאה מדהימה של טל סלע. האיש שיצא למסע מרתק ממקסיקו- לקנדה. 120 ימים כ 4262 ס"מ, בו נבחנו תעצומות הנפש והגוף הקיימים באדם. שאבנו ממנו עוצמה וכוח וגם חשק ,לראות עולם עצום ויפה שעוד מחכה לנו...

 • טיול ג'יפים לאור ירח

  בשעות הערב יצאנו לטיול לילי בג'יפים לאור הירח. חוויה מטורפת טבולה בנופים ובמראות הטבע הקסום, המעורר והמרגיע כאחד. הגענו עד אנדרטת "מגילות האש" , לצילום קבוצתי משם המשכנו הלאה לארוחת הערב ,בניחוחות האוויר הפתוח.

 • סיור בהר הרצל

  במנהרת הזמן חזרנו אל תקופת "קום המדינה" בסיור בהר הרצל, בירושלים. עברנו בין הגיבורים והדמויות השוכבים דומם שבסיפורו הסוחף הצליח אלידע "להעירם" ולהציגם בחיות מקסימה. סיפורים מלאי אומץ אהבה וחזון. החכמנו בחוויה מעמיקה ומעצימה גם יחד.

 • סיור ביפו העתיקה

  מפגש ביפו העתיקה החל בסיור קסום בין סמטאות העיר ונמל יפו. ההדרכה ערכה כשעה וחצי. לאחר הסיור התכנסנו במסעדה של ביני גבסו לארוחת ערב מדהימה, בסיוע של אתי אשכנזי. אכלנו, שרנו, צחקנו, והודינו לביני ולאתי על ערב מקסים .

 • שייט בתל אביב

  שטים לעבר השקיעה. במצב רוח מרומם יצאנו לשייט בחופי העיר תל אביב. הים הגדול והרוח הנושבת נסכו בכולנו הרגשה של עוצמה וכוח. לאחר השייט המשכנו לעבר גן צארס לארוחת ערב עם סגנון "על האש", וסדנא קבוצתית.

 • סדנא בבית קינן הרצליה

  התכנסנו בבית קינן בהרצליה, בחסות עיריית הרצליה. את פנינו קיבל מר משה פדלון, ראש העיר. בהמשך הערב הועברה סדנה חוויתית על ידי ורד ויסמן ורענן נשיא מחברת "מהלכים". הצמד המקסים העביר סדנא שכולות תובנות לחיים וכלים להמשך הדרך.

 • מחנה קיץ 2019

  טיול ריינג'רים, הליכה למעיין, פארק מים, ארוחות משותפות.. שיחות עד השעות הקטנות של הלילה.. לשכוח את הטיפולים ולשים בצד את הפחדים. לגעת בנקודות הכי עמוקות, ולדעת שתמיד מי שיהיה שם לצידך.. מחנה קיץ 2019- תודה!

 • ערב פויקה

  ערב פויקה ביער בן שמן.. על סיר מהביל, דיבורים ופתיחות לב..

 • סיור יום הולדת

  כולם קוראים לה מלכת השוק, אנחנו גילינו שעם ובלי קשר לשוק, היא פשוט מלכה! סיור בשוק עם מלכת השוק- חן קורן! יום הולדת שמח!

 • מכבי תל אביב

  בראשון האחרון יצאנו, רון ואנחנו, למשחק של מכבי ת"א בהיכל מנורה בת"א. את פנינו קיבלו בשירה וריקודים חבורת הנוער המופלאה מהדרום שבאה לקבל קצת שקט מהאזעקות, ובהיכל חיכה לנו דורון ג'מצי המופלא. רגעים טובים וכולם בעזרת אנשים טובים ויקרים אז תודה לכל מי שסייע להרים את הפרוייקט הזה ולרון היקר שלנו!

 • סדנת ציור

  אנחנו בוחרים בחיים!!!!! המצייר אינו מודע למשמעוית רבות ביצירה שלו,אלה רק מי שמתבונן ממרחק מסוים ויכול לחשוף אותם בפניו. צורות ,קווים זוויות, עיגול, משולש ,פתוח ,סגור ? מה זה משנה כל אחד והיחיד המדהים שבו. התכנסנו להנות ואכן נהננו עד בלי די.

 • חלוקת משלוחי מנות- פורים

  חיפה, נהריה, תל-אביב, באר-שבע, רעננה, מודיעין, בני ברק, פתח תקווה, רמת גן, אור יהודה, ירושלים, יפו, בארי, ניר גלים, אשקלון, שדרות, אושרת, בית שמש, נתיבות, רחובות, מעלה אדומים, אפרת ועוד... 72 שעות של חלוקת משלוחי מנות, בכל רחבי הארץ, לכל חברי העמותה. תודה ל Arava Export Growers על משלוחי המנות המדהימים!

 • מחנה קיץ 2018

  הקיץ הזה- אנחנו משנים את חווית הסרטן קצת וכל מי שחולה בגילאים 20-35 . מה לא עשינו במחנה הזה?? יצאנו לטיול מטורף, מגבש וכיייייף. טיילנו, שתינו, נהגנו,ראינו, טעמנו, שרנו, הכרנו, שחינו ונהננו בלי סוף!

דילוג לתוכן